0

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun dhe mediat rozë.

Ato u bënë të njohura si reja dhe vazja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në nstagram.

Sot, Learta ka mbajtur një koncert humanitar në Zvicërr e atje kanë shkuar e gjithë familja.

E Engji ka publikuar momentin më të veçantë ku ajo shihet duke vallëzuar me Matinin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE