0

Learta ka shkuar sot në dasmë.

Si çdo herë ajo nuk ka munguar me postime për të na treguar se si e ka rregulluar kunata, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, kësaj here Learta po duket më e veçantë si në veshje ashtu edhe në grim.

Dhe në videon që e ka postuar, Learta ia ‘ftohë’ të gjitha nuseve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE