0

Learta sot ka ditëlindjen dhe mbush 25 vjet, e në këtët ditë ajo ka marrë mesazhe urimi që në orët e para të mëngjësit.

E ato që e uruan qysh në fillim janë familja e saj e saj e ngushtë e në veçanti urimet e para më të bukura i ka marrë nga kunatat e saj, shkruan
ORAinfo

Të tri kunatat e saj sot kanë postuar në rrjetet e tyre sociale, fotografitë me shkrimet më të bukura për Learten./ORAinfo/

SHPËRNDAJE