0

Learta Jakupi dhe familja e saj po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Ajo nuk heziton që ta ekspozojë në rrjete sociale çdo moment të jetës së saj, përcjell ORAinfo.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me Matinin.

E ajo që merr gjithë vëmendjen në këtë foto është pamja e djalit, i cili duket se nuk po mund të zgjohet nga gjumi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE