0

Learta Jakupi u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Edhe pse u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, tani ajo famën e madhe po e arrin vetë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra dhe krahas kësaj është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka dalë së bashku me djalin e saj, Matinin, e ai po e pyet nënën e tij se çka të hajë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE