0

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Shyhretja përfolet shumë në publik e sidomos për raportin që ka nusen e djalit të saj, Leartën.

E së fundi, në festën e Njomzës, Learta ia zgjodhi vjehrrës fustanin më të bukur të dyqanit, mirëpo, ajo që bie në sy është se Shyhretja është dobësuar kaq shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE