0

Engjëllusha Salihu është këngëtarja më aktive e muzikës popullore.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte, e sidomos në këtë kohën e fundit.

E në një foto që ka postuar së fundi, ajo shihet e veshur në fudtan me xixa dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE