0

Learta Jakupi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani janë paratijet e saj plot stil ato që po e bëjnë shumë më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka postuar një foto të mbesës së saj me të cilën e uron atë për ditëlindje e kunata e saj e ka shpërndarë në Instastory të njëjtën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE