0

Learta është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të Matinit ku shihet se e ka dërguar në fshat dhe e ka vendosur në traktor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE