0

Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një ndër ikonat e muzikës popullore shqiptare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas kësaj është shumë e përfolur sidomos për jetën private.

Ajo komentohet shumë për raportin që e ka me renë e sa, Leartën.

E së fundi Learta ka postuar një foto të Shyhretes dhe me të cilën na tregon se ajo ia ka zgjedhur vjehrrës fustanin më të bukur te dyqanit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE