0

Learta Jakupi është emri i një prej personazheve më të përfolura në publik dhe në media rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tani, Learta po bëhet gjithnë e më e komentuar dhe kjo për shkak të paraqitjeve të saj.

Mbrëmë, kunata e saj, Engji ka festuar ditëlindjen dhe Learta i ka mahnitur të gjithë me pamjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE