0

Learta e Shyhretja zbukurohen për te dalë, shfaqen si motra në foton e fundit.

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Shyhreten dhe Leartën i gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Learta ka ndarë një foto me ndjekësit ku shfaqet bashkë me Shyhreten.

E në këtë imazh, vjehërr e re po duken si të ishin motra.

SHPËRNDAJE