0

Shyhretja është shumë e dashur për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me rejën e saj dhe duken shumë të lumtura pranë njëra-tjetrës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE