0

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leartaanecaa-mp4″]

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E sot e ka ditëlindjen kunata e saj, Neca. Për ta uruar atë, Learta ka zgjedhur fjalët me të ëmbëla.

Kujtojmë që Learta dhe Neca janë shumë të lidhura mes vete dhe pothuajse çdo herë i shohim bashkë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE