0

Learta vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto të Matinin dhe mbesës së saj të cilët shihet se e kanë bërë rrëmujë shtëpinë me lodra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE