0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo publikoi një foto me nënën e saj, ku të dyja janë pa grim dhe po duket mjaftë mirë./ORAvip/

SHPËRNDAJE