0

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një person shumë i përfolur dhe i pëlqyer.

Edhe pse u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e kanë bërë më të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Learta nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar foton më të bukur të vëllait të saj me të cilën tregon sa shumë e do atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE