0

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo shquhet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje.

Learta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale si të sajat ashtu edhe të familjes së saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto të vëllait me kunatën e me vajza me të cilën Learta u tregon sa i do./ORAinfo/

SHPËRNDAJE