0

Learta Jakupi tashmë është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se kunata e saj i ka bërë një frizurë shumë të bukur.

Duket se Learta do të ‘shkëlqejë’ sonte me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE