0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ajo se fundmi ka vendosur të bëhet bione. Dhe përfundimi është si në foto.

A po ju pëlqen…? /ORAvip/

SHPËRNDAJE