0

Learta Jakupi vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka shkuar në Brezovicë, e duket se po ia kalon shumë mirë.

Nga atje, Learta ka publikuar disa pamje shumë të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE