0

Learta dhe burri i saj Kushtrimi po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk hezitojnë të jenë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Learta ka publikuar një foto nga dasma e mbrëmshme ku ishin prezentë ata të dy, mirëpo, është pamja e saj ajo që moti vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE