0

Learta Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Kushtrimin.

Të dy po duken shumë bukur dhe më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE