0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhretes.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturën e saj luksoze.

Vëmendjen merr veshja e saj, e tëra në të kuqe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE