0

Learta Jakupi është një ndër nuset më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, mirëpo më vonë famën e madhe e arriti vetë duke hapur dyqanin e saj me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

Learta dhe burri i saj tani kanë një djalë dhe fotot e tj i shohim shumë shpesh në postimet e saj dhe të burrit të saj.

E sot, Learta ka postuar një foto ku shihet se është nisur për punë mirëpo ajo çka bie në sy është grimi dhe pamja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE