0

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Mori vëmendjen që pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tani Learta është nënë shumë e përkushtuar dhe krahas kësaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në fustan të shkurtë dhe ajo që bie në sy është komenti i kunatës së saj, Gresës, të cilës po i pëlqen shumë Learta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE