0

Engjëllusha Salihu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta dhe profesioni i saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veturë me Leartën, e përderisa kunata e saj vozit, Engji se lë rehat me foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE