0

Learta Jakupi është reja e Shyhrete Behlulit.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Kushtrimin.

Ajo që bie në sy është se Learta ka dalur e pa grimosur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE