0

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Reja e Shyhretës është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur dhe po duket përrallore.

E pak para se të bëhet nënë për herë të dytë, Learta ka bërë edhe një ndryshim në pamjen e saj.

Ajo ka rregulluar pamjen e thonjve. A po ju pelqejnë si po i rrinë në dorë? /ORAvip/

SHPËRNDAJE