0

Learta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet para 3 vitesh bashkë me nënën e saj.

Learta në këtë foto shihet me buzët e ‘fryra’, e të tillë nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE