0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët dhe duart po i duken mjaftë mirë me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE