0

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo tani është shumë e përfolur në publik e në media, sidomos për raportin e saj me vjehrrën, përcjell ORAinfo.

Ato asnjëherë nuk hezitojnë të na tregojnë sa mirë kalojnë me njëra tjetrën e në veçanti Learta.

Ajo së fundi ka publikuar një foto me nënën dhe vjehrrën, e pamja e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE