0

Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Ajo përveç që u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar si nuse mirëpo, fotoja duket të jetë e viteve të kaluara e që ia kanë publikuar fansat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE