0

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta nuk heziton as të jetë shumë aktive në rrjete sociale, krahas angazhimeve që I ka në familje e në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është nisur për në dasmë e veshur dhe e rregulluar më bukur se kurrë.

Mirëpo, ajo që merr vëmendjen në këtë foto është vetura e saj tejet luksoze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE