0

Labinot Gashi është moderator I njohur kosovar dhe një dnër më të pëlqyerit në këtë profesion.

Duke qenë I pëlqyer në publik, edhe jeta e tij private nuk lë po u komentuar, shkruan ORAinfo.

Ai dhe gruaja e tij para pak muajsh u bënë prindër për herë të parë, dhe vajzën e tyre e quajtën, Rroa.

Meqë është tejet aktiv në rrjete sociale, Labi uroi vëllain për ditëlindje duke ia postuar foton më të bukur që ka ai me mbesën e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE