0

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është një prej këngëtarëve më të pëlqyer aktualisht.

Prej fillimit të karrierës së tij, Labi ka fituar simpati të madhe të audiencës. Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por, shumë rrallë nga jeta e tij private, shkruan rtv21.

Labi mëngjesin e sotëm në Instagram ka publikuar një fotografi të bukur bashkë me gruan e tij Hanën. Me këtë fotografi Labi ka uruar të gjithë të kenë një vikend të mirë.

“Ju urojmë të gjithëve një vikend të bukur e të kandshëm, me familje e shoqëri, Labi dhe Hana”, ka shkruar Labi në fotografinë që e ka publikuar në Instagram.

SHPËRNDAJE