0

Labinot Gashi është moderator i njohur kosovar dhe një ndër më të pëlqyerit.

Ai është shumë I përfolur në publik sidomos për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Labi dhe gruaja e tij, Qëndresa, u bënë prindër para pak muajsh të një vajzë që e kanë quajtur, Rroa.

E sot, Labi ka publikuar për herë të parë foto me vajzën dhe nuk ka hezituar të bëjë një dedikim për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE