0

Qëndresa është gruaja e Labit, moderatorit shumë të dashur dhe të njohur.

Para pak ditësh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Madje ajo asnjëherë nuk e ka postuar as vajzën e saj.

Duket se Labi e Qëndresa po tregohen mjaftë të rezervuar dhe të kujdesshëm në këtë pjesë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE