0

Qëndresa u bë e njohur si bashkëshortja e Labit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Sot ajo përmës një postimi ka treguar se Meda dhe Lulja kanë qenë mysafirët e tyre dhe duket se po kalojnë mjaftë mirë së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE