0

Qëndresa është gruaja e Labit.

Ata u martuan pak kohë më parë me një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa.

Por, duket se ky Vit i Ri, Labin e ka zënë me shumë angazhime, e nuk do të jetë pranë familjes.

Madje, Qëndresa në InstaStory ka publikuar një foto ku tregon se kur do të transmetohet emisioni i burrit të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE