0

Qëndresa u bë e njohur si gruaja e Labinot Gashit, i njohur për publikun si Labi.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se kanë dal me shoqëri.

Ajo që bie në sy janë flokët e Qëndresës, të cilat duket se janë rritur shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE