0

Moderatori I njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa po i shijojnë muajt e parë si prindër.

Ata vajzën e tyre e kanë pagëzuar me emrin, Rroa, përcjell ORAinfo.

Sot, Labi ka publikuar foto me të dhe për të cilën ka bërë një dedikim emocionues për epitetin që I ka dhënë.

Dhe kjo foto e ka emocionuar edhe më shumë Qëndresën, e cila nuk ka hezituar ta ripostojë atë në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE