0

Labinot Gashi, përveç me profesionin e saj si moderator, po komentohet shumë edhe për jetën private.

Para pak muajsh, ai dhe gruaja e tij, Qëndresa u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata e pagëzuan vajzën e tyre me emrin, Rroa, dhe që nga ajo ditë ata janë edhe më aktivë në rrjete sociale.

Sot, ata kanë postuar foto ku shihet se kanë shkuar në vendlindjen e Labit dhe atje të gjithë po e duan Rroan./ORAinfo/

SHPËRNDAJE