0

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun kosovar.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

E sot vajza e tyre u bë gjashtë muajshe e Labi nuk heziton ta tregojë emocionin e madh.

Ai për herë të parë ka publikuar edhe foto të fytyrës së saj e që duket se është një kopje e babait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE