0

Moderatori I njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar një vitë më parë dhe para pak javësh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Labi dhe Qëndresa duket se po e shijonjë shumë këtë kohë si prindër të ri dhe këtë e shohim në postimet që I bëjnë ata në rrjete sociale.

E sot, Labi ka postuar një shtrat të vogël e që si duket e kanë blerë për vajzën e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE