0

Moderatori i mirënjohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij, Qëndresa, po i shijojnë ditët muajt e parë si prindër.

Ata vajzën e tyre të parë e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, e sidomos Qëndresa.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se bashku me Labin dhe vajzën e tyre se kanë ndal me shëtitë.

Ndërsa gjithë vëmendjen e ka marrë veshja e tyre, krejt zi. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE