0

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ata shihet nga vetura, ku foton Qëndresa e ka bërë me njërin nga efektet e Snapit./ORAvip/

SHPËRNDAJE