0

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Këngët e saj këndohen e dëgjohen pothuajse në secilin kontinent, përcjell ORAinfo.

Edhe pse arriti këtë famë, Rita asnjëherë nuk hezitoi t’I tregojë botës që është shqiptare.

Sot, ajo ka publikuar nëj foto të fëmijërisë me të cilën uron nënën për ditën e nënës dhe me këtë rast./ORAinfo/

SHPËRNDAJE