0

Gold Ag dhe Ermira Shkodra tani janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata i dhanë fund beqarisë pak muaj më parë me një dasmë tejet private, përcjell ORAvip.

Dje çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E pasi lindi djalin, Ermira nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ripostuar fotot që fansat e Goldit kanë publikuar pasi çifti u bënë prindër. /ORAvip/

SHPËRNDAJE