0

Ja çfarë kuptimi të veçantë ka emri i vajzës së Ledrit e Sarës.

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula para disa ditëve u bë baba për herë të parë.

Dyshja e famshme vendosen që vajzën ta pagëzojnë me emrin Poem Blue, e cila bëri që të ketë komente nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Por cili është kuptimi i këtij emri të veçantë të cilin nuk e kemi dëgjuar më parë?

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/gjyshja-i-kendoi-ledrit-ne-babyshower”]

Poem ka kuptimin “gur i çmuar”, është një emër arti dhe, si i tillë, paraprin jetën e asaj që e mban.

Blu, ndryshe njihet edhe si “Gift from god”, dhuratë nga Zoti.

Kombinimi i bukur ky, apo?

SHPËRNDAJE